Yapı Kredi Gram Altın Fiyatı

Yapı Kredi Altın Canlı.

Yapı Kredi Altın Fiyatı

Yapı Kredi Altın Fiyatı.
Araması yaparak bu sayfaya ulaşabilirsiniz.
YAPI KREDİ GRAM ALTIN ALIŞ FİYATI SATIŞ FİYATI DEĞİŞİM MAKAS
Yapı Kredi Gram Altın TL TL %0.00 0.00 TL
DİĞER BANKALAR ALIŞ FİYATI SATIŞ FİYATI DEĞİŞİM MAKAS
  • ALTIN ONS


  • 1963.24


    FİYAT ($)

  • % 0.10

BANKA ADI

SATIŞALIŞ

BANKA ADI

SATIŞALIŞ
Kullanıcı Yorumları
Ekonomik Takvim
Yapı Kredi ABD Doları Grafiği
Yapı Kredi Euro Grafiği

Yıllar öncesinde yastık altında biriktirilen altınlar, son yılların en gözde yatırım aracı haline geldi. Sahip oldukları altınları, altın hesabında değerlendirmek isteyenler ve altın alarak, paralarını biriktirmek isteyenler gram altın alışına veya altın hesaplarına yöneldi.

Yapıkredi müşterileri gerek altın hesapları, gerekse altın fonu sayesinde çok daha fazla kazanıyorlar. Yapıkredi altın hesabı ikiye ayrılıyor; vadeli altın mevduatı ve vadesiz altın mevduatı. Yapı kredi altın hesaplarından vadesiz altın mevduat hesabı açarak altın satın alabilirsiniz. En az 1 TL'lik ücret karşılığına gelen miktardaki altını vadeli altın mevduat hesabınızda biriktirmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında yapıkredi altın bankacılığında öne çıkan bir hizmet daha sunuyor. Dilerseniz altın hesapları arasında havale işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Yapı kredi altın hesaplarından bir diğeri olan vadeli altın mevduatında ise altınınız olduğu yerde durmayacak, çoğalacaktır. Bu hesaptan faydalanabilmeniz için en az 10 gr. Altınınızın bulunması gerekiyor. Yapı kredi altın işlemlerinizi internet üzerinden veya Yapı Kredi Şubeleri'nden gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer uzun vadede altından kazanç elde etmek istiyorsanız birikimlerinizi Yapı Kredi Altın Fonu'nda değerlendirebilirsiniz. Birikimlerinizi sadece tek bir alana yatırmak istemiyorsanız, Yapı Kredi Altın Fonu'ndan faydalanarak fon çeşitliliğinizi arttırabilirsiniz.

İster kısa vadede, ister uzun vadede altından kazanç elde etmek istediğinizde Yapı Kredi altın konusunda son derece cazip fırsatlar sunuyor. Faizli yada faizsiz seçeneklerinizin olduğu gibi fonlar aracılığıyla da altının memnun edici getirisinden faydalanabilirsiniz. Yapı kredi altın işlemleri konusunda daha da ayrıntılı bilgiyi dilerseniz bankanızdan alabilirsiniz.