MENÜYÜ AÇ

Sayfa Yenileme: Otomatik güncelleştirme aktifAktif

08:12
22 Ekim, Cumartesi

DUYURU :

Cep telefonundan daha kolay erişim imkanı! - m.dovizz.net

Akbank logosu Denizbank logosu Finansbank logosu Garanti Bankası logosu Halkbank logosu KuveytTürk logosu İşbank logosu Ziraat Bankası logosu Yapıkredi Bankası logosu Şekerbank logosu
ziraat logosu
 • Ziraat Bankası Gram Altın Fiyatı

 • Gram altın

  Gram Altın • Alış (TL)
 • Gram altın değişimi
  % 0.00

 • Satış (TL)
 • gram altın

  Altın Ons


 • 1267.05


  Fiyat ($)
 • Gram altın değişimi
  % 0.26

Banka Adı

Satış (TL)Alış (TL)

Banka Adı

Satış (TL)Alış (TL)

Kullanıcı Yorumları
Ziraat Bankası ABD Doları Grafiği
Ziraat Bankası Euro Grafiği
Ekonomik Takvim
kalan süreHaftasonu olması nedeniyle açıklanacak ekonomik veri bulunmamakta.

Ziraat gram altın

Altına yatırım yapmak isteyenler fiziki saklama koşullarının zorluğu nedeniyle Ziraat gram altın hesabı açtırmak için Ziraat Bankası şubelerine gidebilirler. Ayrıca internet üzerinden de ziraat altın hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ziraat gram altın müşterilerine saflık derecesi 995/1000 gram olan altın sunuyor. Bunun yanında çeyrek altın muadili 1,61 gram, yarım altın muadili 3,22 gram, ve tam altın muadili 6,44 gram olarak belirtiliyor. Ayrıca Ziraat altın müşterileri sadece1 gram altın almak zorunda değiller. Dilerseniz 0,01 gram altın alma imkanına da sahipsiniz.

Ziraat bankasının bir diğer hizmeti de otomatik altın alımıdır. Ziraat gram altın müşterileri dilerlerse talimat vererek her ay hesaplarından belirledikleri gramda altın ücreti düşecek ve düzenli olarak altın alabilecekler. Bu hizmet sayesinde hiç yorulmadan ve hiçbir işlem yapmadan otomatik olarak paranızı altına yatırmış olacaksınız. Otomatik ziraat altın alım işlemini vadesiz hesabınızdan yapabilirsiniz. Vadeli hesaplar otomatik ziraat altın hizmetinden faydalanamıyor.

Ziraat altın hesabı hizmetinden faydalanmanın başka bir yolu da külçe altına yönelmektir. Eğer yüklü miktarda altın almak istiyorsanız külçe altını tercih edebilirsiniz. Ziraat altın fiyatı ise İstanbul Altın Borsa'sının rakamlarına bağlı olarak ayarlanmakta.  Külçe altın almak istiyorsanız bu işlemi Ziraat Bankası Şubeleri'nden gerçekleştirebilirsiniz. Altın yatırımının son zamanlarda iyi gelir getirmesinden dolayı, birçok kişi altına yatırım yapmayı daha uygun görüyor. Siz de her ay artan paranızı altına yatırım yaparak değerlendirebilirsiniz.