DUYURU :

Bildirimlere izin vererek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası 19.01.2023

Bu gizlilik politikası ile www.dovizz.net web sitesinin kullanıcılarının kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması amacıyla düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, kullanıcı adı, telefon numarası, e-posta adresi, browser bilgisi, kullandığı cihaz bilgisi, IP adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgi kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

www.dovizz.net kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

www.dovizz.net, kişisel bilgilerin ve www.dovizz.net kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. www.dovizz.net bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, www.dovizz.net tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.dovizz.net’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, www.dovizz.net haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler www.dovizz.net tarafından da güncellenebilecektir.

www.dovizz.net, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi www.dovizz.net tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

www.dovizz.net, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

www.dovizz.net internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, www.dovizz.net gizlilik politikası ve kullanım şartları hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.