09:09
2 Ekim, Pazar

DUYURU :

Bildirimlere izin vererek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

denizbank
 • Denizbank Gram Altın Fiyatı

 • Gram Altın

  Gram Altın


 • 977.0551


  Alış (TL)
 • Gram Altın değişimi
  % 0.00
 • 1032.0596


  Satış (TL)
 • gram altın

  Altın Ons


 • 1660.98


  Fiyat ($)
 • Gram altın değişimi
  % 0.00
Akbank logosu Denizbank logosu Finansbank logosu Garanti Bankası logosu Halkbank logosu KuveytTürk logosu İşbank logosu Ziraat Bankası logosu Yapıkredi Bankası logosu Vakıfbank logosu Şekerbank logosu Teb logosu AlbarakaTürk logosu Anadolubank logosu HSBC logosu

Banka Adı

Satış (TL)Alış (TL)

Banka Adı

Satış (TL)Alış (TL)
Kullanıcı Yorumları

Denizbank gram altın

Denizbank gram altın hesabı hakkında değerli bilgileri sizlere ulaştırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Denizbank'ın sunduğu farklı yatırım hizmetlerini birlikte inceleyelim;

Denizbank Gram Altın Hesabı (Vadeli)

Denizbank gram altın hesabının en önemli özelliği, altınlarınızın durduğu yerde değerlenmesi ve sürekli artmasıdır. Ayrıca hiçbir güvenlik problemi yaşamadan altın birikimi yapabilirsiniz. Denizbank vadeli altın hesabı ile altınlarınızın faizini alarak çoğalmasını sağlarsınız.  Denizbank gram altın hesabında vade seçenekleri ise 1 ay ve 3 aydır. Hesabı açabilmeniz için 10 gram altın yatırmanız gerekiyor. Ardından dilerseniz 1'er gram olmak kaydıyla uygun gördüğünüz miktarda altını hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Denizbank'ın bir diğer hizmeti ise altınlarınızı dilerseniz 1 gün bile faize koyabilmenizdir. En fazla 100 gün altın faizi alabileceğiniz bu hesaba Kırık Vadeli Mevduat hesabı adı veriliyor.

Denizbank Gram Altın Hesabı (Vadesiz)

Faiz getirisini tercih etmeyen veya birikmiş 10 gr altını bulunmayan müşteriler vadesiz Denizbank gram altın hesabından faydalanabilirler. Genellikle altın hesapları 1 gr. altınla açılabiliyor ancak Denizbank gram altın hesabınızı 0,5 gr. altınla bile açabilirsiniz. Hesabınıza altın ekleyeceğiniz takdirde ise 0,1 gr. altından başlayan miktarlarda size uygun şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Eğer Denizbank müşterisi iseniz internet üzerinden işlem yapabilirsiniz. Hesabınızı internet üzerinden açarak, altın yatırımınızı başlatma imkanınız bulunuyor. Altın işlemlerinizi 7 gün 24 saat güvenli internet ortamında gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank müşterisi değilseniz o halde hesap açma işlemi için Denizbank şubelerine başvurabilirsiniz. Ardından internet ortamında işlem yapmak için başvurup, yatırımlarınızı internet ortamında takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun Denizbank altın hesabını seçmek!