MENÜYÜ AÇ

Sayfa Yenileme: Otomatik güncelleştirme aktifAktif

08:53
2 Mayıs, Pzt

DUYURU :

Cep telefonundan daha kolay erişim imkanı! - m.dovizz.net

halkbank logosu
 • Halkbank Gram Altın Fiyatı

 • Gram altın

  Gram Altın


 • 114.3000


  Alış (TL)
 • Gram altın değişimi
  % 3.76
 • 115.0600


  Satış (TL)
 • gram altın

  Altın Ons


 • 1296.00


  Fiyat ($)
 • Gram altın değişimi
  % 0.06
 • 08:53:02


  Son Güncelleme

Banka Adı

Satış (TL)Alış (TL)

Banka Adı

Satış (TL)Alış (TL)

Kullanıcı Yorumları
Halkbank ABD Doları Grafiği
Halkbank Euro Grafiği
Ekonomik Takvim

kalan süre11:30 - Kalan Süre: 2 saat

GBPGBP - İnşaat Satın Alma Müdürleri Endeksi

GBPGBP - MPC Üyesi Broadbent'in Konuşması (12:00)


kalan süre15:15 - Kalan Süre: 6 saat

USDUSD - ADP Tarım Dışı İstihdam Değişikliği


kalan süre16:00 - Kalan Süre: 7 saat

USDUSD - FOMC Üyesi Williams'ın Konuşması

USDUSD - Ham Petrol Stokları (17:30)

Son beş yıllık dönemde altın fiyatlarının düzenli olarak yükselişe geçmesi yatırımcıların ve halkın, paralarını altına yatırmasını teşvik etti. Hal böyle olunca eskiden beri aslında var olan fakat kimsenin dikkate almadığı altın hesapları popüler bir hal aldı. Tüm bankalar müşterilerine son derece cazip fırsatlar sunarak altınlarını hesaplarına yatırmaya yönlendirdi. Bütün bankalarda olduğu gibi Halkbank da altın yatırımıyla ilgili müşterilerine çeşitli hizmetler sunuyor. Halkbank altın hesapları vadeli mevduat hesabı ve vadesiz mevduat hesabı olarak ikiye ayrılıyor. Halkbank altın hesabınıza eğer vadesiz altın hesabınız varsa en az 1 gramlık altın yatırabilirsiniz. Bu altının saflık derecesi 995/1000'dir. Halkbank altın hesabı sahipleri gelir vergisi kesintisinden muaftırlar. Altını bankadan almak yada bankaya götürüp yatırmak gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor. Halbank hesaplarınızda döviz olsa da altın alım satımı yapabilirsiniz. Halkbank altın satın alma işlemi için Euro yada dolar kullanabilirsiniz.

Halkbank altın hesabınızda otomatik olarak altın biriktirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz her ay, dilerseniz 3 ayda bir belirlediğiniz tutarda gram altınla altın hesabınızdaki altın miktarını yükseltebilirsiniz. Vereceğiniz otomatik talimat sayesinde herhangi bir işlem yapmadan, kredi kartınızdan veya banka hesabınızdan gram altın bazındaki tutarın otomatik olarak kesilerek, altın hesabınıza altın eklenmesini sağlarsınız. Altın talimatları hafta içi yapılabilir.

Altınlarınızı evde biriktirmek son derece risklidir. Bununla birlikte eğer altın yatırımını gram bazında yapmıyorsanız kazancınız düşecektir. Halkbank altın birikimi için son derece uygun bir seçenek. Altınlarınızı saklamak ve çoğaltmak halkbank altın hesapları ile çok kolay olacaktır.